9 geriausios garbanojimo lygintuvai ir tiesinimo žnyplės moterims

Kuo skiriasi žnyplės nuo garbanojimo žnyplių?

Garbanojimo žnyplės yra plaukų formavimo įrankis, naudojamas įvairių tipų garbanoms, įskaitant žiedus, bangas ir zigzago formos garbanas, formuoti. Jos taip pat vadinamos spyruoklinėmis garbanojimo žnyplėmis. Garbanojimo žnyplės garbanoja plaukus apvyniodamos juos aplink besisukantį strypą su grioveliais. Grioveliai padeda suformuoti garbanas. Tada plaukai laikomi žnyplių pagrinde, o spyruoklės suspaudžiamos. Kai spyruoklės atleidžiamos arba plaukai ištraukiami, plaukai lieka susukti. Garbanojimo žnyplės sukuria labai švelnias bangas arba garbanas. Plauku garbanoklis ir kiek jis realiai kainuoja? Skirtingai nei žnyplės, garbanojimo žnyplės turi įkaitusį cilindrą. Plaukai apvyniojami aplink cilindrą, o tada lygintuvas judinamas per plaukus, kad susidarytų garbanos. Su garbanojimo žnyplėmis susidaro ryškesnės garbanos nei su žnyplėmis.

Kaip išsirinkti geras garbanojimo žnyples ar žnyples?

GarbanoklisRinkdamiesi savo plaukų tipui tinkamas garbanojimo žnyples ar žnyples, norite įsitikinti, kad įsigysite porą, kuri padės sukurti norimą išvaizdą. Jei turite storus plaukus, norite įrankio, kuris sukurtų didesnes ir ryškesnes garbanas. Jei plaukai ploni, norite žnyplių, kurios sukurtų švelnesnes, natūraliau atrodančias garbanas. Taip pat norėtumėte pagalvoti, kaip dažnai naudosite žnyples. Jei jas naudojate kasdien, norėsite tokių, kuriomis būtų lengva naudotis, pavyzdžiui, su sukamuoju laidu. Jei jas naudojate ypatingomis progomis, norėtumėte poros, kuri suteiktų daugiau stiliaus formavimo galimybių, pavyzdžiui, poros, kuria galima formuoti įvairių tipų garbanas. Svarbu atkreipti dėmesį ir į žnyplių medžiagą. Įsitikinkite, kad jos pagamintos iš medžiagos, kuri nepažeis jūsų plaukų.

9 geriausios garbanojimo ir tiesinimo žnyplės moterims

Garbanojimo žnyplės naudojamos laisvoms, paplūdimio garbanoms formuoti. Jos veikia apvyniojus plaukus aplink įkaitintą cilindrą. Tada plaukai atleidžiami, o rezultatas – gražios, žvilgančios garbanos. Šios garbanojimo žnyplės yra ergonomiškos konstrukcijos, todėl mažiau nuvargsta rankos ir dar lengviau formuoti plaukus. Priklausomai nuo to, kaip jas naudosite, jomis galima formuoti laisvas, paplūdimio bangas arba tvirtas garbanas. Puikios garbanojimo žnyplės storus plaukus turinčioms moterims. Šis aukščiausios klasės rinkinys yra šiek tiek brangesnis, tačiau tikrai verta jį įsigyti. Jame yra keraminis korpusas ir turmalino technologija, kuri padeda sumažinti garbanojimąsi ir suteikia garbanoms blizgesio. Be to, jis komplektuojamas su karščiui atsparia pirštine, todėl galėsite lengvai formuoti plaukus nenusidegindami rankų. Garbanojimo žnyplės naudojamos laisvoms, paplūdimio formos garbanoms formuoti. Jos veikia apvyniojus plaukus aplink įkaitintą cilindrą. Tada plaukai atleidžiami, o rezultatas – gražios, žvilgančios garbanos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *