Perkame internetu ir taupome pinigus

PardavimaiJeigu norime uždirbti, turime galvoti ir kaip didinti pajamas, ir kaip mažinti išlaidas. Dabar dažnai ne viena internetine parduotuve gali suteikti sąlygas apsipirkti labai pigiai. Tačiau tą daryti protingai – reikia pirmiausia mokėti. Kaip apsipirkti internete, kad sutaupytumėte?

Naudokite reklamų blokuotojus

Čia kalba eitų ne apie patį apsipirkimą, o apie tą laiką, kol dar nesate nuėję į internetine parduotuve. Jūsų naršyklė kaupia apie jus informaciją ir dalijasi ją su paieškos sistemomis. Dėl to, jeigu nenaudojate reklamų blokuotojo, lankantis įvairiuose saituose, jūs nuolat susiduriate su reklamomis, esančiomis šonuose. Tos reklamos – tai vilionės pirkti vienus ar kitus dalykus, kurių, kaip jūsų naršyklė supranta, jums šiuo metu veikiausiai reikia. Reklamos gali atitikti visus norus ir atrodyti įspūdingai. Todėl tikriausiai jos jus sudomins. Dėl tokios priežasties ir reikėtų iškart galvoti į priekį bei neleisti sau į jas eiti. Kai kažko reikia – eiti į parduotuves, ieškoti geriausio varianto, geriausios kainos ir tai pirkti. O ne spausti ant reklamų ir pirkti kažką gal net brangiau negu galėtumėte nusipirkti toje pačioje ar kitoje parduotuvėje.

Turėkite pirkinių sąrašus

Kaip einate į įprastą parduotuvę, norėdami nusipirkti tai, ko reikia, o ne tai, kas nebūtina, taip eikite ir į internetine parduotuve. Turėkite mintyse planą, ką pirksite, ko jums reikia. Tas planas jums padės laviruoti tarp prekių ir pirkti viską, ko jums reikia. Jeigu planuojate pirkti įrankius sodui, daržui, susirašykite, kokius norite pirkti, kokiomis sumomis. Tada eikite į interneto parduotuves, rinkitės, lyginkite, skaičiuokite, kiek kas kainuoja, taip išsirinksite geriausią. Taigi, pirkinių sąrašo turėjimas yra tas pats dalykas kaip ir einant į prekybos centrą. Susirašote ir perkate pagal tai, ką planavote. Juk visi žinome, kaip lengva „užsikabinti“ ant patrauklios, itin maloniai atrodančios akcijos atrakcijos ir nusipirkti, ko nereikia. Bet mes juk to nesiekiame, ar ne? Tad turėkite pirkinių sąrašą ir laikykitės jo kaip žemėlapio.

Protingai naudokitės akcijomis

Sutaupysite internetu pirkdami ir tuomet, kai protingai naudositės akcijomis. Jeigu jau nusprendėte, kuriose interneto parduotuvėse jums pirkti patinka labiausiai, galite pradėti naudotis ten esančiomis akcijomis. Pravartu prenumeruoti naujienų laiškus, kurie jus ir informuos apie naujausius dalykus, kuriuos galėsite įsigyti, nusipirkti. Taip pasinaudoję akcijomis, galėsite apsipirkti kur kas pigiau ir sutaupysite. Kartu verta ir pradėti iš anksto planuoti pirkinius, tada ir į akcijų traukinį spėsite įšokti.

2 thoughts on “Perkame internetu ir taupome pinigus”

  1. Kainos užsienyje mažesnės, o atvežimas pakankamai nebrangus tarptautiniame lygmenyje. Viską susumavus pirkti internetu gaunasi žymiai pigiau net ir netaupant, o perkant tą patį, ką ir dabar..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *