Gendančio automobilio rizikos keliaujant

Keliauti su gendančiu automobiliu yra tikrai rizikinga, tačiau auto dalys internetu pigiau gali padėti išspręsti problemas arba bent jau užkirsti joms kelią. Štai keletas pasvarstymų tema, kas būtų, jeigu kelionėje sugestų mašina.

Jei sugestų kelionėje Lietuvoje

Auto dalys internetu pigiauAtr sugestų automobilis, ar į avariją pakliūtumėte, tačiau keliaujant Lietuvoje tai galėtų būti ne taip ir blogai. Visų pirma, yra daug mums lengvai pasiekiamų pagalbos kelyje tarnybų, ir privačių, ir valstybinių. Antra, mūsų mažoje šalyje nesunku pasikviesti draugų, kurie galėtų atvažiuoti ir paimti, nutempti, partempti. Jeigu to nepavyktų padaryti, tuomet būtų galima palaukti ir keturias valandas – tiek užtrunka, kol kerti Lietuvą per ilgiausius atstumus. Na, tarkime, jeigu tam tikrame regione neturėtumėte draugų. Čia pat ir gali pakeisti sugedusią mašiną kažkuo kitu, jeigu ratų visgi reikia. Tad tai sukelia nepatogumų, tačiau labai lengvai sutvarkomų, kadangi vis tiek iš esmės esi namuose. Net ir autodalis internetu gali nusipirkti ir greitai susitvarkyti.

Jei sugestų kelionėje užsienyje

Užsienyje sugedus transportui kelyje niekas jums nepadės, galėsite nebent kažką samdyti už tikrai brangias paslaugas. Taip pat jums susitrukdys visas kelionės grafikas, gal nespėsite nuvykti kažkur, kur buvo rezervuota nakvynė ir sumokėti pinigai ir pan. Žodžiu, keliaujant į užsienį su savo transportu, jo gedimas turėtų būti traktuojamas kaip pats sunkiausias, sudėtingiausias ir baisiausias dalykas.

Vežiotis atsarginių dalių

Kitas pasiūlymas, jeigu jau ketinate vykti su savo sena mašina į užsienį, verta prieš tai praeiti gerą techninę diagnostiką ir žinoti savo mašinos silpnybes, plonybes: kur kas negerai. Tik tai žinant bus galima toliau normaliai judėti į priekį. Tada galėsite užbėgti įvykiams už akių ir nusipirkti tas kelias atsargines dalis, kurių, manysite, gali prireikti jūsų kelionės eigoje. Galiausiai, verta vežiotis atsarginių dalių kartais net ir keliaujant po Lietuvą, bent jau atsarginis ratas, veidrodėlis, tirai nepamaišys. O keliaujant į užsienį, nepataupyti vietos ir įsidėti įrankių dėžę, taip pat visiškai viską, ko gali prireikti tokioje kelionėje, sugedus mašinai. Dar vieni namų darbai: susirasti įvairių techninių pagalbų kontaktus, paskaityti apie jų kainas, paslaugas, ir pasirašyti, kas kur galėtų padėti.

Iš anksto gerai suremontuoti

Tie, kurie nenorėtų tiek daug laiko skirti pasiruošimui, galėtų tiesiog nuvaryti mašiną į servisą ir paprašyti, kad viską gerai sutvarkytų prieš tokią kelionę. Na, o gedimų atveju, tiesiog suktis pagal situaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *