Kokio būsto nori jaunos šeimos?

Gyventi sostinėje – populiarus pasirinkimas šių dienų jaunoms šeimoms, kurioms turėtų būti aktualu ir AmberCity pasiūlymai būstui. Kokio paprastai būsto ieško jaunos, vidutinės klasės šeimos Lietuvoje?

Naujos statybos name

AmberCityVienas iš svarbiausių prioritetų, aktualių kiekvienai jaunai šeimai, ieškančiai būsto – tai naujos pastato statybos. Natūralu, kad to nori dauguma šeimų. Naujos statybos būstuose kainos yra didesnės kartais net kelis kartus, negu senos statybos namuose. Tačiau tai visgi gali būti statybos, kurios yra svarbios jums, kurios leidžia investuoti į ateitį. Visi jaučia nerimą ir nesaugumą dėl daugiau nei prieš 60 metų statytų daugiabučių. Juk kas žino, kiek jie dar tarnaus? Ar nebus taip, kad galiausiai it Maskvoje teks nugriauti daugiabučius, o žmonės išsidalins po kvadratinį centimetrą žemės ar oro, kuriame butas buvo lokalizuotas anksčiau… O su naujos statybos pastatais tikimasi ilgiau turėti tą savo nuosavybę bei ją tinkamai eksploatuoti.

3 kambarių arba didesnio buto

Šeima, planuojanti turėti vaikų, nenori talpintis 1 ar 2 kambarių bute. Paprastai pradedama nuo mažesnio buto, bet vėliau perkamas vis didesnis ir didesnis. Įprasta mąstyti apie 3 kambarių ir didesnius butus, kur tikrai tilptų visi daiktai, baldai, o svarbiausia – visi šeimos nariai turėtų jiems pakankamas erdves. Vieniši žmonės, gyvenantys didmiesčiuose, tačiau nenorintys nuolatos nuomotis, o taip pat turintys tam galimybes, jau iškart perka tik sau mažesnius 1 ar 2 kambarių butus.

Gera jaunų šeimų kaimynystė

Dar vienas prioritetas: tai kaimynystė. Mažai kas nori gyventi Naujininkuose netoli Kritimų, ar įtartinoje Naujojoje Vilnioje šalia Nakvynės namų. Tačiau gausu žmonių, kurie nori gyventi populiariuose rajonuose: Pašilaičiuose, Žirmūnuose, Antakalnyje ir kitur. Be to, tikimasi, kad supantys gyventojai bus panašūs į jus: tai bus jaunos šeimos, o ne senoji visuomenės grandis.

Arti neperpildyti darželiai, mokyklos

Dar vienas prioritetas: patogus vaikų auginimas. Taigi, norisi, kad aplink nebūtų perpildyti darželiai, kad būtų šalia mokykla. Kad vaikai galėtų lengvai patys nueiti į mokyklą, kad lengvai iš jos grįžtų, o taip pat ir turėtų visas sąlygas nekankinti tėvų ir neversti jų vežiotojais.

Lengvai pasiekiamas miesto centras

Pašilaičių ir kitų prie Laisvės pr. Esančių kvartalų privalumas – puikus paslankumas ir pasiekiamumas kiekvieno miesto krašto. Su centru taip pat greitai galima susisiekti troleibusais, autobusais, ir tai tikrai džiugina, dėl to žmonės ir renkasi tokias vietas gyvenimui.

One thought on “Kokio būsto nori jaunos šeimos?”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *