Kokios šaldytuvo funkcijos reikalingos?

Šiuolaikiniai šaldytuvai turi daugybę įvairių funkcijų. Vienos iš jų sutinkamos visuose šaldytuvuose, tačiau kitos – tik kai kuriuose modeliuose. Priklausomai nuo modelio ir gamintojo galima rasti pačių įvairiausių funkcijų. Kurios iš tiesų reikalingos? Vienareikšmio atsakymo nėra, nes kiekvienas pirkėjas yra individualus. Kiekvieno pirkėjo poreikiai skiriasi priklausomai nuo to, kiek ir kokius maisto produktus jis laikys šaldytuve, kaip dažnai jis vyksta atostogauti ir pan. Taigi, susipažinkime su kai kuriomis šaldytuvų galimybėmis, kurios galbūt ir jums bus tos, kurias norėsite, kad turėtų jūsų naujasis šaldytuvas.

Šaldytuvų kainosJei dažnai vykstate atostogauti, tai galite pasidomėti šaldytuvu, kuris turi atostogų rėžimą. Šis rėžimas veikia tokiu principu, kad šaldytuvo talpa paliekama tuščia, o šaldiklyje lieka visi ten buvę produktai. Įjungus atostogų rėžimą, šaldytuvas šaldys tik šaldiklio skyrių, o šaldytuvo skyrius nebus šaldomas. Jūs sutaupysite elektros energijos ir be reikalo nešaldysite tuščios šaldytuvo ertmės. Taip pat ši funkcija pravers, kai valomas šaldytuvas. Ar jums reikalinga tokia galimybė, priklauso nuo to kaip dažnai išvykstate iš namų ir ar jums valant šaldytuvą reikalinga tokia galimybė.

Kai kuriuose brangesniuose šaldytuvų modeliuose galima rasti tokią funkciją, kaip greitas atvėsinimas ir užšaldymas. Įjungus tokią programą šaldytuvas visu pajėgumu įjungs kompresorių ir atvėsins ar užšaldys produktus. Jei dažnai perkate didelius kiekius maisto, kurį reikia greitai atvėsinti ir užšaldyti, tai ši funkcija tikrai labai naudinga, nes kuo greičiau maistas atvėsinamas ir užšaldomas, tuo geresnė kokybė išlaikoma.

Nulinė šviežumo zona. Tai reiškia, kad kai visame šaldytuve yra 5 – 7 laipsnių temperatūra, tai nulinės zonos skyriuje bus palaikoma visai kita – artima nulio temperatūra. Taigi, turėdami tokią papildomą funkciją šiame skyriuje galėsite laikyti, pavyzdžiui, pieną ir jis daug ilgiau išliks šviežias. Be to, brangesniuose šaldytuvų modeliuose galima rasti ir papildomą galimybę nulinio šviežumo zonoje temperatūrą reguliuoti patiems. Tokie šaldytuvai tikrai daug pranašesni, nei paprasti, tačiau, jei namuose retai būnate ir dažniausiai valgote ne namie, tai neverta permokėti už tokią galimybę.

Susipažinkime su viena svarbia funkcija – No Frost. Tai reiškia, kad šaldytuvas nepasidengs šerkšnu, o jums neteks gaišti laiko jo valymui. Nors didžiausias trūkumas didesnės elektros energijos sąnaudos, tačiau jei nenorite kas kelis mėnesius ar dar dažniau valyti šaldiklio ir šaldytuvo nuo ledo, tai verčiau rinktis šią sistemą, kuri palengvins jūsų gyvenimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *