Naujas darbas leido pasilikti Lietuvoje

Paulius pasakoja, kad MetaTrader prekybos terminalas tapo priežastimi, kodėl jam nereikėjo emigruoti su kitais. Jis rado darbą, kuriame pritaikė savo gebėjimus, kuriame jautėsi gerai, kuriame galėjo ir save realizuoti, ir uždirbti tiek, kad jaustųsi oriai.

Anksčiau su darbais nesisekė

MetaTraderPaulius pripažįsta, kad anksčiau jis tikrai labai nusivylė Lietuva ir čia esančiomis perspektyvomis dirbti. „Realiai, baigęs tokią specialybę kaip verslo vadyba, tu netampi verslininku. Gal kokioje Amerikoje tokia specialybė ir suteikia tau galimybes paskui įsidarbinti gerai apmokamoje veikloje. Tačiau aš jaučiuosi kaip apmulkinti. Mokiausi, kapsėjo pinigai iš tėvų kišenės, leidau laiką kaldamas mintinai Antikos filosofus, teisę ir visokius senus vadovėlius. Galiausiai, negaliu pasakyti, kad praturtėjau. Prašvaisčiau laiką, išėjau į rinką, toks ką tik iškeptas verslo vadybininkas. Viskas, galiu eiti į kurią noriu pusę – niekam manęs nereikia. Mažuose miestuose išvis tokių nereikia, kokiame, sakysime, Vilniuje, galima įsidarbinti kompanijose projektų vadybininkais. Taigi, įsidarbinu, atlyginimas – pradžioje 400 eurų, vėliau gali kilti iki 500. Tai kaip gyventi? Vien buto nuoma kainuoja daugiau nei pusę algos, o kur transportas, maistas ar bet kokios kitos išlaidos, reikalingos palaikyti oraus vadybininko statusą… Bandžiau dirbti keliose firmose, ir draudimą pardavinėti, ir telefonu skambinti, siūlyti pirkti visokias nesąmones. Nieko, tiesiog nieko gero iš to negaunu. Jau galvojau, kad tikrai išvažiuosiu kartu su savo bendrakursiais į Norvegiją žuvies skrosti… Bet štai, gerai, kad dar spėjau užšokti ant kito kelio, susidomėjau MetaTrader prekybos terminalu ir investavimo galimybėmis finansų rinkoje“, – sako Paulius.

Atradimas – investavimas finansų rinkose

Jis stebisi, kaip anksčiau apie tai nežinojo. „Gal dėl to, kad tai tokia slapta beveik veikla. Veikla, kuri vyksta, bet kuri nėra kiekvienam įdomi. Tokios sritys kaip mada, menas, mokslo pasiekimai, ūkis – jie sulaukia viešumos, dėmesio. Dėl to žmonės puikiai žino, kad tokios nišos yra. O štai investavimas finansų rinkoje nėra kažkokia patraukli tema, kad apie ją virtų žmonių diskusijos, kad žmonės kalbėtųsi, kad spauda rašytų. Tame nėra nieko pikantiško, tik daug mąstymo ir daug darbo. Tad gal dėl to ir aš anksčiau nebuvau užsikabinęs ant šios veiklos. Dabar, kai jau joje esu, labai džiaugiuosi. Man ši veikla labai padeda, man ji patinka ir kadangi galiu iš jos uždirbti, tai man neteko kraustytis kažkur į užsienį ir eiti dirbti į fabrikus“, – sako Paulius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *