Krūtų mažinimas – ne tik estetika, bet ir nauda sveikatai

Tikriausiai ne kartą teko girdėti apie krūtinės didinimo operaciją. Juk krūtinė laikoma viena seksualiausių moters kūno dalių. Tačiau, kartais nutinka priešingai ir turėti didelę krūtinę tampa ne tik kančia dėl išvaizdos, bet ir sukelia nemažai sveikatos problemų bei apsunkina kasdienę veiklą.

Didelės, sunkios krūtys gali sukelti diskomfortą arba būti neproporcingos likusiai kūno daliai. Su amžiumi ir svorio padidėjimu, jūsų pečiai natūraliai rieda į priekį, suspaudžiant nervų pluoštus tarp raktikaulio, menčių ir šonkaulių. Laikui bėgant šių suspaustų nervų skausmas gali varginti.

Jei turite dideles krūtis, kurios yra neproporcingos likusiai kūno daliai ir sukelia kaklo, nugaros skausmus ar kitus simptomus, siūlome daugiau sužinoti kaip jums iškilusius sunkumus gali padėti išspręsti krūtinės mažinimas.

Nauda, kurią pajusite atlikusios krūtų mažinimo operaciją

1. Sumažinsite nugaros skausmus

Sunkių krūtų svoris dažnai sukelia nugaros, kaklo ir pečių įtampą ir diskomfortą. Sumažindami krūtinę, galite sumažinti tą įtampą ir sumažinti skausmą arba jį pašalinti.

2. Proporcingos kūno linijos

Kai kurios moterys nori sumažinti krūtis, nes jų didesnės krūtys yra neproporcingos jų kūno sudėjimui. Sumažinus jų dydį, jie turi gerai subalansuotą figūrą, o krūtys yra labiau išpuoselėtos ir dailios.

3. Didesnis galimybių spektras perkant drabužius

Su jūsų kūnui proporcingomis krūtimis galėsite geriau sau pritaikyti drabužius ir sumažinti stresą apsiperkant.

4. Maloniau mankštintis

Krūtų mažinimas taip pat gali pagerinti jūsų mankštos rutiną! Jei didelė krūtinė kelia diskomfortą treniruočių metu, ar dėl jos visai nevaikštote į sporto klubą, tokiu atveju, krūtų mažinimas gali būti kaip sprendimo būdas.

5. Patobulinta higiena

Apatinė krūtinės dalis yra labiau linkusi į tarpslankstelinius bėrimus. Krūtų mažinimas gali reikšti šių bėrimų palengvinimą ir jų prevenciją. Jei turite dermatito simptomų, nedelsdami kreipkitės į gydytoją dėl gydymo.

Ko galite tikėtis

Procedūra atliekama taikant bendrinę nejautrą. Pjūviai dažniausiai daromi aplink areolę, vertikaliai žemyn nuo jos ir raukšlėje po krūtimi. Krūtinei sumažinti chirurgas pasirenka vieną iš dviejų metodų: inkarinę redukciją (kai atliekami apverstos T formos pjūviai) arba vertikalią redukciją (atliekama, kai reikia pašalinti mažesnį audinių perteklių).

Galutiniai rezultatai pastebimi po 4 mėnesių, bet kūno linijų pokyčiai matomi iš karto – apvalesni kontūrai, stangresnės krūtys, lengvesnis judėjimas. Vis dėlto kurį laiką po operacijos tikėtinas diskomforto pojūtis, tinimas operuotoje srityje, padidėjęs jautrumas.

Krūtų mažinimas yra sprendimas, kurį turėtumėte priimti pasikonsultavę su patikimu plastikos chirurgu. Jis galės atsakyti į jūsų klausimus ir pateikti rekomendacijas, kas geriausiai tinka jūsų kūnui ir ar krūtų mažinimas padės išspręsti jūsų patiriamus nemalonumus. Pas mus rasite savo srities profesionalus, kurie atsakys į visus iškilusius klausimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *