Kodėl prireikia keisti automobilių stiklus

Kodėl gali būti reikalingas automobilių stiklų keitimas? Tai klausimas, į kurį verta žinoti atsakymą, dar prieš pradedant dirbti šioje rinkoje. Juk iš tiesų automobilis yra toks dalykas, kuris savaime neveikia – reikia jį pagaminti tinkamai, o tada prižiūrėti. Automobilių stiklai Vilniuje keičiami gana dažnai, nes su sugedusiais, pramuštais stiklais važiuoti nelabai pavyktų. O kodėl tenka tuos stiklus išvis keisti? Atsakome į klausimą ir išvardiname priežastis, kodėl iš tiesų kartais tenka keisti automobilių stiklus.

Neatsidaro langas

Automobilių stiklų keitimasVienas iš momentų, kuris tikrai labai nervina žmones, tai kai neatsidaro automobilio durelių langas. Paprastai tai gali būti sugedęs arba pats langas, arba gali būti bėda su stiklu, o gal su durelių mechanizmu. Vienok, tam, kad būtų nustatyta priežastis ir pašalintas gedimas – tenka keliauti į servisą ir ten atlikti darbus, leidžiančius ištestuoti mašiną. Taigi, viską padarius galima tikėtis ir pagerėjimo. Kartais iš tiesų dėl tokios priežasties gali tekti keisti langus.

Įskilimai nuo temperatūros

Galinis stiklas, jeigu yra padarytas brokuotai, gali neigiamai reaguoti į temperatūrų svyravimus. Dažnai ant to stiklo eina tokios šiluminės juostelės – nedideli laidai, kurie suteikia apšildymą automobiliui. Ypač tai dažnai būdavo ant senų automobilių, tačiau ir ant naujesnių būna. Galite įsižiūrėti, pamatysite tokias linijas. Blogai nulietas stiklas gali netinkamai reaguoti į tas temperatūras, kai šyla vidus, šąla išorė. Dėl to kartais galinis stiklas tiesiog išsprogsta, gerai, jeigu dėl to niekas nenukenčia. Šiaip stiklai paprastai daromi taip, kad eitų ant apsauginės plėvelės, bet visgi vis tiek kartais gali nutikti ir tokių situacijų, kada stiklas nuo aukštos temperatūros ir išlakstys į šonus. Svarbu, kad keleiviams nepatektų į akis, bet paprastai tai nenutinka nes stiklai krenta iš galo.

Stiklai po avarijos

Žinoma, kad avarijos yra tas momentas, kada daugiausiai stiklų pažyra į šalis. Visiems sukelia siaubą ant gatvės besimėtančios mašinos nuolaužos ir baltos stiklų krūvos. Žmonės iš avarijų vėliau dar ilgai renka iš plaukų stiklų gabalėlius. Iš tiesų, automobiliui patekus į avariją ir dar esant poreikiui tą mašiną sutaisyti, būna taip, kad reikia stiklus tvarkyti, kad reikia būtinai juos pakeisti naujais.

Įsilaužimas į automobilį

Turbūt labiausiai papiktinantis atvejas, kada tenka keisti stiklus – įsilaužimo į mašiną atvejis. Kam nepasitaikė, kad vandalai nesibrautų į mašiną. Visiems tenka kartais su tuo susidurti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *