Butas Vilniuje: nuomotis ar pirkti savo?

ButaiKaip niekada intensyviai ir gerokai brangiau parduodami nauji butai Vilniuje verčia klausti kiekvieno. Kas geriau: nuomotis butą ar pirkti savo? Tiek vienas, tiek kitas pasirinkimas turi savų privalumų, tačiau išvengti nepavyktų ir trūkumų. Iš tiesų, Naujamiesčio NT dabar siūlo kaip niekada puikias sąlygas, o kainos Naujamiestyje dar nėra pasiekusios piką, kai pats rajonas, tuo tarpu, tik sparčiau populiarėja. Taigi, kyla klausimų, ką ir kada rinktis yra geriausia. Metas aptarti būsto nuomos ir pirkimo privalumus bei trūkumus.

Būsto nuoma

Visų pirma, jeigu nuomojatės butą Vilniuje, turite kur kas mažiau ribotas galimybes negu įsigyjant. Jūs galite gyventi ir Naujamiestyje, ir Žvėryne, o gal net Senamiestyje, jeigu tik tikrai to norite. Kadangi sukrapštyti nuomai atrodytų lengviau negu iškart milžinišką butą perkant butą. Taip pat, jeigu jūsų planai yra dar nepastovūs, tai irgi gera išeitis. Nesukūrėte šeimos, nežinote, kokie realiai vėliau bus poreikiai dėl to, taip pat gal dar planuojate porai metų išvykti studijuoti į užsienį ir pan. Tad dėl to buto nuoma jums gali būti standartiškai geriausias variantas. Perkant butą įsipareigosite.

Buto Vilniuje pirkimas

Tačiau vien tik jį nusipirkus, paaiškės, kiek daug puikių privalumų gyvenime atsiveria. Nuosavybės turėjimas kelia tikrai nemažą džiaugsmą, o tai, ką užgyvensite, bus jūsų ir tik jūsų. Galų gale, suprasite, kad anksčiau mokėjote tuščiai nuomą, o dabar panašią sumą, gal net mažesnę, kas mėnesį sudedate į savo paties turtą – išsimokate paskolą.

Turint nuosavą būstą visai kitaip į jį žvelgi. Galų gale, tik tuomet iš tiesų imi rūpintis, kad namuose būtų gražūs baldai, tvarka, kad būtų viskas stilinga. Atsiranda malonus jausmas, kuriant savo namus. Tai toks dalykas, kurį verta išgyventi kiekvienam, ir jis tikrai suteikia daug malonumo. Tik pirkti reikia atsakingai, iškart išsirenkant butą ten, kur norėsite praleisti daugiau negu 10 metų. Šiuo metu Vilniuje labai populiarus būstas Naujamiestyje, jį siūlo ir tokios kompanijos kaip Naujamiesčio NT. Taigi, ten apsigyvendami jūs galėsite visada būti pačioje sostinės širdyje. Iki svarbių Senamiesčio objektų bus vos kelios minutės kelio. Be to, galėsite būti apsuptyje gyvenimo virsmo, juk aplink tiek visokių įmonių, barų, dizaino studijų. Tai labai populiari dalis jaunam verslui, naujoms plėtros, dizaino ir gerų idėjų įgyvendinimui. Taigi, gyvensite ne pramoniniame, ir ne miegamajame rajone.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *