Generalinis virtuvės sutvarkymas

Matyt, atėjo generaliniam virtuvės susitvarkymui. Taip atrodo, kai matome, kad virtuvės baldai Kaune nėra labai brangūs, o pasirinkimas ir stilingų, ir ekonomiškų, tikrai geras. Taigi, ėmėme ir sutvarkėme seną baisią virtuvę. Vietoje jos dabar turime jaukią ir šiuolaikišką.

Kaip atrodė anksčiau

Baldai virtuvėjeSeniau virtuvė buvo labai prasta, priminė antisanitarines sąlygas arba tokį gyvenimą, kokį paprastai gyvena daug žmonių sovietmečiu, kai viskas padaryta tik šiaip sau. Taigi, vietoje stalo stovėjo didelė spintelė. Nebūdavo labai patogu prie jos atsisėsti tam, kad pavalgytume, tačiau tą padaryti buvo įmanoma. Taip pat buvo gana prastai su grindimis. Ant papuvusių grindų patiestas prastas linoleumas. Sienos buvo ištapetuotos, tačiau tie tapetai stipriai aplupinėti. Kuo labiau jie aplupinėti, tuo blogiau atrodė. O aplupinėjo juos vaikai ir gyvūnai. Visos spintelės buvo skirtingos. Virtuvė buvo funkcionali, dėl to ji buvo tikrai gera. Kas buvo blogai? Tai, kad joje trūko grožio, nes ji tuo metu priminė tiesiog paprastą kaimišką virtuvę, kuriai labai reikėjo remonto.

Kaip atrodo sutvarkyta

Viename salone aptikome, kad virtuvės baldai ten visai tokie, apie kokius mes galvojame, kai norime turėti kuo gražesnę virtuvę. Pirmiausiai žiūrėjome interneto kataloguose, rinkomės, kas galėtų geriausiai tikti. Vėliau nutarėme nuvykti ir į tas vietas, kur galima gyvai pamatyti, kaip viskas atrodo. Iš tiesų, tas virtuvės sutvarkymas yra įdomus dalykas. Nes tai, ką internete pažiūri, paskui daugiau mažiau atitinka ir, kai randi pačiame salone. Taigi, virtuvės baldai internete atrodė tikrai viliojančiai, dėl to juos ir pasirinkome. Pirmiausiai pirkome spintelių komplektą.

Spintelės virtuvėje – baltos ir kreminės spalvos. Dar kažkuriuo metu manėme, kad teks užsakinėti pagal išmatavimus, bet paskui gavome tokias, kokių norėjome. Radome visiškai tinkančias netgi pagal mūsų išmatavimus. Tai tikrai puiku. Spintelės gero aukščio, apatinės platesnės, viršutinės siauresnės, kad nereikėtų pritūpti, ištiesti rankų ir tada kažką pjaustyti. Viskas padaryta tikrai estetiškai, gražiai ir profesionaliai, kokybiškai. Tada buvo gana sunku nuspręsti, kokį minkštą kampą dėti į virtuvę. Norėjosi, kad susėsti tilptų visa šeima, tačiau tą padaryti buvo gana sunku. Tačiau šiaip tai jį pastatėme. Aišku, gal reikėjo dėti mažesnį, nes dabar šiek tiek nepatogu prieiti prie šaldytuvo. Sienos yra medinės baltos dailylentės, o prie kriauklės – plytelės. Viskas pavyko tikrai gražiai ir visi galėjome ten skaniai bei smagiai valgyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *