Virtuvė vakaro žmogui

BaldaiJeigu jums svarbiausia dienos dalis yra vakaras, tai ir visi namai turi būti pritaikyti tokiam gyvenimo būdai. Štai dėl ko ir virtuvei reikėtų rinktis atsakingai tai, ką siūlo kiekvienas baldų salonas Vilniuje. Jūsų virtuvės baldai turi būti sukurti tarsi jūsų vakariniams ritualams. Kurie iš jų svarbiausi?

Vakaro apšvietimas ir nuotaika

Svarbu ne tik, kokie stovės virtuvės baldai, bet ir, koks virtuvės apšvietimas galės jus nudžiuginti virtuvėje. Iš tiesų, mokslininkai dabar vis dažniau prabyla apie tai, kad žmonės daro sau didžiulę žalą prieš miegą žiūrėdami į kompiuterį ar telefono ekraną. Mat tokie dalykai neleidžia vėliau užmigti. Labai ryškios šviesos dalelės stimuliuoja mūsų smegenis ir gamina tam tikras medžiagas, neleidžiančias užmigti, priverčiančias išlikti aktyviais. Nors ir jaučiamės mieguisti, bet neužmiegame. Pažįstama situacija? Jeigu taip, tai gali būti, kad tinkamas vakaro apšvietimas ir tokių elektroninių prietaisų naudojimo atsisakymas užtikrins jums kur kas kokybiškesnį poilsį. Tik turite sutikti su tuo, kad nuo dabar viskas bus šiek tiek kitaip ir jūs turėsite susitarti su savimi bei nepiktnaudžiauti kompiuteriu.

Tačiau apšvietimas namuose vakaro žmogui irgi svarbus. Tarkime, eisite į virtuvę gamintis vakarienės. Jums reikėtų lengvo romantiško, švelnaus apšvietimo. Tai turėtų būti šiltų tonų šviesa, gali kristi iš virtuvinio toršero. Pačios virtuvės sienų, baldų spalvos taip pat galėtų būti šiltų, atpalaiduojančių tonų, tačiau ne super aktyvios, kokios labiau tiktų ryto žmogui. Tai turi būti labiau pastelinės, migdančios spalvos. Negalima dėti ryškiai raudonos ar geltonos, nes jos per daug intensyvios.

Atsipalaiduoti vakare

Vakarais mes grįžtame šiek tiek pavargę, bet laimingi. Diena praėjo ir jos darbus mes pagaliau padarėme. Nėra kito tokio malonaus jausmo kaip tas, kai grįžtame užtarnauto poilsio. Vieniems geras poilsis yra pasyvus, kitiems aktyvus. Jeigu jūs mėgstate pailsėti namuose, tada jums reikia kurti tam tinkamą atmosferą. Tarkime, gera idėja yra turėti raminančių, įkvepiančių minčių, pasikabintų ant sienų virtuvėje. Taip pat galbūt norite turėti savo nuosavą barą, kuriame laikytumėte viskio ar vyno kolekciją, kurios kartais vakarais paragautumėte. Galbūt čia pat, virtuvėje, verta padėti plačiaekranį televizorių, kad jau po darbų gaminant valgyti galėtumėte tuo pačiu ir pažiūrėti žinias. Taip pat galbūt norėsite daug gaminti, taigi virtuvėje turėtų būti ir tinkama tam buitinė technika. Nepamirškite to, kad pirmiausia namai turi tarnauti jums, o ne jūs namams.

One thought on “Virtuvė vakaro žmogui”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *