Kas tvarko išnuomojamus automobilius?

Automobilių nuomaSužinoti, kas nuomoja automobilius Lietuvoje, tikrai nesunku. Tereikia paieškoje internete paieškoti pagal užklausas, ir tuojau sužinosime, kur yra automobiliu nuoma Kaune, Vilniuje ar Šilutėje. Tų nuomos punktų tikrai yra. Tačiau pažvelgę į interneto puslapį mes pirma matysime, kaip jis save poziciuonuoja prieš būsimų (ar potencialių) klientų akis. Pasidairę po patį nuomos saloną, apžiūrėję mašinas, ir vėl jausimės išskirtiniai, būtent tie vieninteliai, kuriems visa tai sukurta. Tačiau tik toje srityje iš tiesų dirbantys žmonės žino užkulisius automobilių nuomos. Ar kada nors pagalvojote, kaip iš tiesų jaučiasi žmonės, kurie ten dirba? Kurie, pavyzdžiui, valo automobilius po to, kai žmonės juos grąžina? Kalbamės kaip tik su tokios srities amatą išpažįstančiu Tomu.

Kada daugiausiai būna išnuomojamų automobilių?

Jeigu imant pagal metų laikus, tai vienareikšmiškai užsakymų daugiausia būna vasarą. Žiemą būna tik tokie keli pravažiavimai, dažniausiai diplomatiniai. Bet tai tie žmonės išsinuomoja mašiną, nuvažiuoja per pusvalandį kur jiems reikia, ir baigiasi jų kelionė. O vasarą būna daug švenčių, aišku, daugiausia vestuvių, ir tai būna tai, ką žmonės daro. Taip pat ir savaitgaliais yra nepaprastai išauganti paklausa, nes vėlgi vestuvės, gimtadieniai, mergvakariai… Visi nori per tas šventes išskirtinės atmosferos dėl to nuomojasi pas mus mašinas.

Ką apie panaudotą automobilį pasako radiniai salone?

Na, pirmiausiai tai, ar tas žmogus tvarkingas, ar jis jaučia atsakomybę prieš kitą. Nors negali visada spręsti, nes kartais gal labai skuba, dėl to nesutvarkai, arba būklė po švenčių neleidžia. Tačiau kiek pamenu, mano motina Palangoje, kai išsinuomodavome kambarį vasarą, niekada iš jo neišsikraustydavo nesutvarkiusi visko gražiau nei buvo. Kas būdavo keista, bet dabar, kai dirbu šį darbą, tai jau daro kažkokią prasmę. Taip pat apie tai, ką randi mašinos salone, gali nuspėti, kam mašinos reikėjo. Pavyzdžiui, trumpoms diplomatinėms kelionėms išnuomotam automobiliui daug paskui priežiūros nereikia. Jis dažnai kvepia odekolonu, nebent kur nors ant grindų mėtosi kokių sulčių tuščias pakelis ar Coca Cola skardinė. O po rimtų švenčių, rimtai ir nusiaubta būna.

Kaip patartumėte laikytis tvarkos, kai išsinuomoji automobilį Kaune?

Paprasčiausiai elgtis taip, lyg tai būtų tavo brangi mašina. Nelieti skysčių, nerūkyti viduje, nemėtyti šiukšlių. Aš nežinau, kas žmonėms šauna į galvą, kai jie ima niokoti išnuomotą turtą.

Ką sunkiausia sutvarkyti?

Skysčius ir kvapus pašalinti būna sunkiausia ir nemaloniausia.

Sėkmės darbuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *