Paskola kelionei – kada verta imti

Paskolos LietuvojeNors paprastai yra sakoma, kad paskolų nereikėtų imti tiesiog pramogoms, tačiau kartais ir nedidelė greita paskola iš Credit24 gali padėti nusipirkti kelionę ir įgyvendinti tai, ką seniai planavote. Kartais kelionės gali suteikti žinių, paskatinti naujiems žingsniams, leisti padaryti kažką, ko dar nedarėte. Taigi, kreditai iki 5000 eurų tikrai išpildys visus lūkesčius, tačiau galima pasiskolinti ir mažiau. Kokioms kelionėms iš tiesų verta skolintis?

Kelionė dėl mokslų

Studijų laikotarpis – tai tas laikas, kai iš savęs reikalaujame daug, o iš pasaulio – dar daugiau. Reikia maksimaliai plėsti žinias, stengtis panaudoti visas praktikos, ar tarptautinių studijų galimybes. Kartais studentai dalyvauja tarptautinių praktikų konkursuose, kuriuose pasitaiko ir tokių progų studijuoti, kada studijos gali trukti labai įdomioje vietoje ir šalyje pusę metų, tačiau ten pragyvenimo lygis labai aukštas, ir pradžiai nelabai yra iš ko išsinuomoti kambarį ar netgi ten nuvykti. Tad nedidelė paskola internetu gali leisti lengviau atsikvėpti ir išdrįsti ten išvykti.

Kelionė dėl darbo

Kartais ieškome išeities, ir kartojame, kad ji turi būti kiekvienoje padėtyje. Viena iš išeičių daug kam šiais laikais būna keliavimas į kitas šalis, kur būtų galima geriau užsidirbti. Tačiau net ir norint išvykti populiariausia emigracijos kryptimi bei pradėti ten savo gyvenimą, galima tai padaryti ir investuojant. Jeigu neturite pinigų pradžiai – pasiskolinkite, vėliau atidirbsite. Tačiau viską planuokite atsargiai. Nevažiuokite aklai, kur nėra jokio darbo ir jokių pažįstamų. Važiuoti reikia tada, kai rankose turite bent jau kokį nors nedidelį pasirinkimą.

Kelionė dėl meilės

Nors visas pasaulis liepia būti racionaliu, kartais kelionės dėl meilės gali būti tai, kas iš esmės nulems visą gyvenimą. Tad, galima sakyti, kartais ir į tokią ugnį verta mestis, nes gal ji bus svarbiausias dalykas gyvenime. Dėl to ir pasiskolinti šimtinę, kitą – ne nuodėmė.

Kelionė, apie kurią visą gyvenimą svajojote

Nesakome, kad staiga reikia viską mesti ir neturint pinigų prisiimti paskolų bei tiesiog iškeliauti aplink pasaulį, nes „taip visada svajojote“. Tačiau, jeigu, tarkime, visada svajojote nuvykti į Australiją ar Ameriką, jau turite susitaupę pusę sumos, o staiga pamatote ir kažkokias nuostabias akcijas bilietams, plius kartu važiuotų ir jūsų draugai – kodėl gi nepriartinus svajonės ir nepasinaudojus šiuo šansu? Galite pasiskolinti, jeigu žinote, kad vėliau ir tikrai grąžinsite, ir tai gal bus jums didžiausias įspūdis gyvenime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *