Stilingo miegamojo idėjos

Jeigu norite, kad miegamojo baldai alsuotų prabanga ir geru skoniu, vien pirkti visko iš gerų parduotuvių nepakaks. Dar reikėtų ir pasidomėti, kokie yra dizainerių kurti produktai, bei vadovautis stilistų rekomendacijomis, planuojant sau miegamąjį. Kokie miegamojo perliukai yra itin svarbūs ruošiant šį kambarį ne tik kaip poilsio, bet ir kaip stiliaus oazę?

Didelis patogus kilimas

Miegamąjį paverskite tikru minkštų audinių haremu. Tegul ir lova turi savo gražų užtiesalą, tegul prie jos būna ir gražus kailinis, vilnonis, austas ar pintas kilimas. Tačiau ne toks, kurį lengvai nuspirtų net katė, o tikras, didelis, galingas. Toks, kurį reikės išsiurbti su dulkių siurbliu bent kartą per savaitę, ir toks, kuris bus tikras kilimas, o ne kilimėlis. Iškart pajusite, kaip jūsų namai tampa stilingesni, kaip kilimas gerai pritampa jūsų gyvenamojoje erdvėje.

Kambario tema

Jaukus miegamasisKaip ir visada akcentuoja kiekvienas dizaineris, miegamojo baldai, kaip ir visų kitų kambarių baldai, turi turėti savo temą arba atskirą stilių. Jeigu pasirinksite šachmatų temą, bus lengva, nes daug kur galėsite naudoti juostelių arba langelių dekorą. Taip pat galėsite derinti baltą ir juodą spalvas, o gal kitokius spalvinius pasirinkimus. Tema gali jums pasirodyti nuobodu, nes daug ko, kas neatitinka temos, negalėsite rinktis, tačiau iš tiesų tai bus tik geriau. Kaip ir rašiniai „laisva tema“ niekada nebūna geresni už tuos, kurie nagrinėja konkretų klausimą, taip ir miegamasis, kuris bus apribotas vienos stilistinės temos, iškart atrodys daug geriau, ir jį kuriant bus panaudota daugiau kūrybiškumo negu tada, kai kursite bet kaip, dedami viską iš eilės, kas gražu.

Pagalvių svarba

Būtent miegamasis yra ta erdvė, kurioje net pagalvės gali išnaudoti savo stiliaus užtaisą. Leiskite puikioms pagalvėms papuošti jūsų miegamąjį ir padabinkite jį keliomis išskirtinėmis pagalvėmis. Jeigu svetainė iš tiesų gali ir apsieiti be pagalvėlių, tai miegamajame išdrįskite ant baldų jas dėti tikrai masyvias ir atkreipiančias į save dėmesį.

Vieta prisėsti

Atėję į miegamąjį kartais turime prisėsti. Kol rengiamės, kol dar ruošiamės gulti, o gal net arbatą geriame. Tačiau ta vieta, kur turime prisėsti, neturėtų būti lova, nes lova skirta gulėjimui ir miegojimui. Be to, tai nelabai higieniška ir tvarkinga. Taigi, nepamirškite miegamajame įrengti nedidelės minkštos sofos ar suolelio, o gal tiesiog padėti porą žemų taburečių ties komoda.

One thought on “Stilingo miegamojo idėjos”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *