Kaip atrodo sugedęs kompresorius

Jeigu sugestų jūsų kompresorius, kuris buvo pirktas iš tokių įmonių kaip Kompresorių centras, o kompresoriaus garantija vis dar galiotų, jūs, aišku, turėtumėte galimybę gauti taisymą. Tačiau kaip atpažinti tą kompresoriaus gedimą, kada iš tiesų reikalingas kompresorių remontas? Tiek kompresorių centras, tiek kiti tiekėjai jums pateiktų nemažai įvairių požymių, rodančių, kad jau artėja kompresorių remontas, nes tik jis prikels jūsų kompresorių naujam gyvenimui.

Nešaldo

Kompresoriai jumsJeigu kompresorius buvo naudojamas šaldymui, tai pats paprasčiausias požymis bus šaldymo funkcijos praradimas. Iš tiesų, norint šaldyti, reikia nuveikti daugiau negu tada, kai norma šildyti. Mat energija, atsirasdama, visada ir taip išskiria šilumą. O štai atšaldyti yra tikrai sunkiau. Taigi, jeigu jūsų šaldantis kompresorius staiga ėmė paneigti šią funkciją ir tiesiog jos neatlikti, tikrai bus svarbus kompresorių remontas.

Šaldo per daug

Kitas variantas – jeigu staiga kompresorius ima generuoti tokį šaltį, kad nelieka kur dėtis. Jeigu kompresorius yra šaldytuvo sudėtyje arba kokio ventiliatoriaus, tada galima labai greitai pamatyti tą variantą, kada yra šaldoma per daug. Jūs arba drebėsite savo kambaryje, kitoje patalpoje, arba tiesiog matysite, kad šaldytuve jau galima kasti sniego kalnus.

Kaista

Gal geriau, kai nutinka kitas gedimo požymis – kaitimas. Bent jau tada nereikia galvoti, kad sudėtingam šaldymui yra sunaudojama labai daug energijos. Kompresoriaus kaitimas, kaip ir daugumos prietaisų, gali rodyti gedimą. Jeigu tas kaitimas yra tikrai pastebimas, ir jeigu, ypatingai, kompresorius kaista tada, kai turėtų tiesiog šaldyti.

Suvartoja per daug energijos

Tiek vieno, tiek kito veiksmo išraiška bus galbūt labai didelis energijos suvartojimas. Kuris, beje, gali pasireikšti ir tada, kai viskas tarsi veikia normaliai. Kompresorius dirba savo darbą, niekas nekaista, niekas nešąla, tik kartais koks dūmelis pasmilksta, o didžiausia problema ta – kad kažkodėl energijos suvartojimas išauga kone kelis kartus. Jeigu taip vyksta, būkite tikri, kad dedasi negeri dalykai.

Keistas garsas

Ką dar galima pastebėti? Kad kompresorius kartais skleidžia tikrai blogą garsą. Įvairūs kalimai, daužymai ir trankymai gali reikšti, kad kompresorius dirba netinkamai. Kaip ir bet kuris kitas prietaisas, kompresorius turi turėti savo įprastą garsų gamą ir garsus, kurių neturėtų būti.

Išvis neveikia

Aišku, akivaizdžiausias įrodymas, kad vienam ar kitam prietaisui jau būtinai reikia remonto, yra tas liūdnas vaizdas, kada prietaisas išvis nustoja veikti. Jūs įjungiate – o jis tarsi miręs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *