Sportas nemėgstantiems sporto

Šiais laikais sportas laikomas visuotine panacėja, todėl ir save dažnai pajaučiame spaudžiantys į įprastus rėmus: turi sportuoti, nes tai sveika, tai gerai, gaminasi džiaugsmo hormonai ir pan. Kartais taip galvodami sau tik kenkiame, nes be to, kad nesportuojame, dar prisideda ir tai, kad save dėl to kaltiname. Tad gal į sportą vertėtų žiūrėti be to skambaus žodžio ir leisti sau judėti tiesiog taip, kaip iš tiesų patinka. Kokios sporto šakos galėtų būti tikrai malonios net ir tiems, kurie sako, kad nemėgsta sporto?

Dviračiai

SportuojantiemsDviračių sportas tikrai yra, tačiau ne visi, kas važinėja jais yra labai rimti sportininkai. Laikykite save nerimtu sportininku. Nusipirkite gražų, patogų, mėgstamą dviratį, įsigykite internetu ir šaunių priedų jam: gerą spyną, daiktų krepšelį, šį tą patogaus ir malonaus, kas taip pat galėtų labai patikti. Tuomet pasivažinėkite tada, kai šviečia saulė. Tai bus ne sportas, o pramoga ir malonumas. Na taip, grįždami pajusite, kad išpylė prakaitas ir tada pripažinsite – jūs pramogavote, bet kartu ir sportavote.

Baseinas

Plaukimas irgi yra sportas. Kai kurie žmonės tą puikiai žino, nes jų tokia kūno struktūra, kad jie labai greitai ir lengvai skęsta. O tie, kieno, pavyzdžiui, plaučiai labai išlavinti, taip pat yra daugiau ne raumenų, o riebalų sluoksnių ant kūno, gali lengvai plūduriuoti, neskęsti. Tad lankyti baseiną jums gal atrodytų kaip maloni pramoga ir net gailėsite jai pinigų, bet iš tiesų tai būtų sportas. Malonumas, už kurį dar ir galėsite prisiimti sportavimo nuopelnus.

Ko dažniausiai nemėgsta

Paklausinėjus žmonių, kurie nekenčia sporto, susidaro keletas skirtingų paveikslų. Kai kurie žmonės nekenčia sporto dėl vaikystės traumų. Gal kažkam nesisekdavo mokykloje per kūno kultūros pamokas atsiskaitinėti bėgimo ar kitų užduočių, ir dėl to visada jaučia stigmą. Kiti kompleksuoja dėl savo kūno, nes turi per mažai raumenų ar per daug riebalų. Dar kiti vis pradeda sportuoti, tačiau pajutę diskomfortą meta, šie dažniausiai nuo pat pradžių pasirenka per didelį fizinį krūvį, dėl to ir lieka nepatenkinti.

One thought on “Sportas nemėgstantiems sporto”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *