Koks maistas padeda širdžiai?

@page { margin: 0.79in } p { margin-bottom: 0.1in; direction: ltr; color: #000000; line-height: 120%; text-align: justify; orphans: 2; widows: 2 } p.western { font-family: "Times New Roman", serif; font-size: 12pt; so-language: en-US } p.cjk { font-family: "SimSun"; font-size: 12pt; so-language: zh-CN } p.ctl { font-family: "Times New Roman", serif; font-size: 10pt; so-language: ar-SA } a:link { so-language: zxx }

Širdis – pats stipriausias žmogaus organas. Visgi, net ir patys stipriausi kartais pavargsta ir labai svarbu jais rūpintis, kad sveikatos problemos netrukdytų Jums ramiai gyventi. Širdutei stiprinti siūlome tam tikrus maisto produktus, kurie leis be jokių problemų ir vaistų gyventi ilgą bei laimingą gyvenimą.

Jeigu rūpinsitės savo sveikata – nereikės pirkti vaistų. O vaistai yra ne tik brangus malonumas. Jie yra „chemija“, kuri ne tik padeda mūsų organizmui, bet ir jį alina. Juk vaistai veikia kepenis ir kitus organus! Todėl protingiausia yra elgtis taip, kad vaistų neprireiktų. Juolab širdžiai, nes, pavyzdžiui turint problemų su cholesteroliu, vaistus gali reikėti vartoti net ir visą gyvenimą. Todėl sveika mityba – geriausias ir sveikiausias vaistas širdžiai. O kokie produktai naudingi Jūsų širdutei? Skaitykite toliau.

  1. Sveika mitybaRiešutuose yra visos reikalingos rūgštys, kurios padeda širdžiai sėkmingiau veikti, neperkalinėti, o arterijoms nesikimšti. Tai – tik sveikųjų riebalų rūgščių nauda. O kur dar visa gausybė mineralų ir vitaminų, kurie taip pat smarkiai prisideda prie širdies gerovės. Kuo daugiau ir skirtingų riešutų valgysite – tuo Jūsų širdis Jums labiau dėkos. Ir nors visi riešutai yra naudinga, žemės riešutuose šių naudingųjų medžiagų yra kiek mažiau.

  2. Džiovinti vaisiai. Apie džiovintų vaisių naudą turbūt teko girdėti ne vieną kartą. Jie naudingi ne tik širdžiai, tačiau ir visam organizmui. Svarbiausia, kad džiovinti vaisiai tuo pačiu yra labai naudingi mūsų išvaizdai, tad jeigu norite gražios odos bei plaukų – džiovinti vaisiai turi būti kasdieninis jūsų suvartojamas produktas.

  3. Širdžiai reikalingas ir šokoladas, kuris kuo natūralesnis. Jis taip pat padeda ir suaktyvinti Jūsų protinę veikla, tad jeigu skundžiatės prasta atmintini – valgykite kuo daugiau juodojo šokolado.

  4. Avokadai Lietuvoje išpopuliarėjo visai neseniai ir vis daugiau žmonių džiaugiasi jį atradę. Ne tik todėl, kad jame yra labai daug įvairių B vitaminų, kurie leidžia puikiai atrodyti ir gerai jaustis, tačiau ir dėl puikaus skonio, kuris patenkina skirtingų žmonių gomurių poreikius. Avokadai taip pat padeda numesti svorio. Kadangi širdutėms, kurios serga, viršsvoris yra didelė bėda – siūlome pasidomėti, kokiais paprastais būdais galima kiek sumažinti svorį.

  5. Obuoliuose yra medžiagų, kurios padeda stiprinti ne tik širdį, tačiau ir kraujagysles. Žinoma, obuolių valgymą labai svarbu normuoti, tad tikrai negalima jų vartoti labai dideliais keikiasi ir tikėtis, kad širdis taps sveika. Apskritai, visus labai svarbu laikytis saiko, kadangi be jo sukelsite sau daugiau problemų nei kas išspręsite.

  6. Žalios salotos yra gyvybės šaltinis, kuris reikalingas ne tik širdžiai, tačiau ir kitiems organams. Apskritai reikėtų vartoti dieną vartoti žalias daržoves, tačiau daugelis žmonių negali savęs priversti to daryti. Tokiu atveju siūlome bent jau kuo daugiau įtraukti jų į savo racioną. Pasijusite kur kas geriau.

Saugokite savo širdutę. Maitintis sveikai yra kur kas pigiau nei paskui pirkti brangius vaistukus ir nuolatos kentėti dėl labai nemalonių skausmų. Sveikata yra didžiausias mūsų turtas, tad investuokite į ją. Labiausiai vertėtų pagalvoti apie riešutų vartojimą. Jie turi turbūt didžiausią mokslinių įrodymų, pademonstruojančių jų vartojimo naudą organizmu ir ypatingai širdžiai. Suvartojant tik trisdešimt gramų per parą, širdies ligų susirgimo rizika gali sumažėti net iki 20 procentų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *